(داماش نام چشمه ی آب معدنی در استان گیلان میباشد)

میز کانتر به میزی اطلاق می شود که علاوه بر سطح رویه میز که برای استفاده کاربر می باشد قسمتی به عنوان پیشخوان در جلو یا کنار میز تعبیه می شود که هم برای استفاده ارباب رجوع و هم برای حفاظت حریم میز کاربر کاربرد دارد. میز کانتر کارمانیا علاوه بر حفظ حریم کاربر، فضایی ایده آل برای برقراری ارتباط با ارباب رجوع ایجاد نموده و طراحی خاص آن، این محصول را از سایر محصولات مشابه، متمایز می سازد.

 

کانتر های پذیرش عموما برای منشی و یا مسئول دفتر و یا پذیرش های اماکن بزرگ و عمومی و روبروی درب ورودی در نظر گرفته میشود تا دید بهتری نسبت به ورود و خروج افراد داشته باشد و یا بتواند در صورت لزوم، مراجعین را به سمت خود برای راهنمایی و ارائه اطلاعات جذب کند. در نتیجه میتوان گفت اولین چیزی که در بدو ورود مراجعه کنندگان به شرکت ها و ادارات و یا بیمارستان ها و هتل ها بیشتر جلوه میکند، کانتر پذیرش است. لذا کانتر با داشتن طراحی مناسب و چشم نواز میتوانند در وهله اول بسیار تاثیر گذار باشند و هویت و بزرگی سازمان ها را نشان دهند.

 

کانتر ها عموما باید به دلیل حضور مراجعه کنندگان جلوی آن، نیاز به ایجاد حس امنیت دارد، لذا بایدارتفاع بلندتری نسبت به میز کار های متعارف داشته باشند تا از دیده شدن صفحه مانیتور و لوازم روی میزکانتر جلو گیری کند و متناسب با کاربری آن و در صورت لزوم، مراجعین بتوانند روی پیشخوان آن در حالت ایستاده فرم های مد نظر خود را پر کنند.

 

در کانتر های آرفونی سعی بر آن بوده تا با رعایت اصول زیباشناسی و ارگونومیک در طراحی، فضای انتظار شما را به فضایی متفاوت و چشم نواز تبدیل کنیم.

 

ابعاد و رنگ این میز بصورت پیش فرض بوده و با توجه به ابعاد و فضای کار مشتریان و مطابق با نیاز ایشان قابل تغییر خواهد بود.

 

کلیه محصولات آرفونی دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.

ابعاد استاندارد

کد محصول

توضیحات

70 * 220

4518

قابلیت تغییر اندازه ::: دارد

قابلیت تغییر رنگ ::: دارد

ضخامت صفحه و پایه ها ::: 32 میلیمتر

ضخامت نمای کانتر ::: 16 میلیمتر

حداقل سایز پیشنهادی ::: 280×70×100 (طول، عرض، ارتفاع)

قطر درپوش کابلها ::: 6 ، 8 ، 10 (متغیر)